Odnos : 11%

Greška! Na sajtu je odnos teksta i koda ispod 15 procenata. To pokazuje da je tekstualni sadržaj na sajtu vrlo mali.
Sjajno! Sajt ne koristi flash sadržaj.
Sjajno! Sajt ne koristi frame sadržaj.
január  hétvégén  aug  eredményét  xco  sikerek  magyar  eddekor-ózd  november  verseny  összetett  klubunk  megrendezett  idei  került  kategória  pityikusz  kupa  bükk  május  alkalommal  indít  gyorsabban  április  március  tagjaink  július  augusztus  október  maraton  versenyek  ezüst  december  megrendezésre  legnagyobb  mátra  maratonról  brutál  lassabban  closed  csapat  február  ózdi  folytatódott  istván  június  mtb  posted  kövess  országos  versenybeszámolók  kerékpáros  borsod  read  érem  szeptember  hétvégéjén  győztese  supercross  szept
Ključna reč Sadržaj Adresa (title) Opis (meta description) Heading (Headingovi: h1, h2, hx...)