świetnie! Długość tytułu strony (Title) jest pomiędzy 10 a 70 znakami.
Proporcja : 11%

Błąd! Na stronie proporcja tekstu/kodu 15 jest poniżej %. To pokazuje, że jest stosunkowo mało treści tekstowej na stronie.
świetnie! Strona nie korzysta z rozwiązań flash.
świetnie! Strona nie korzysta z rozwiązań frame (ramka).
kövess  hétvégéjén  legnagyobb  pityikusz  eddekor-ózd  kupa  kategória  klubunk  magyar  verseny  június  tagjaink  augusztus  idei  érem  október  maratonról  gyorsabban  országos  indít  versenybeszámolók  read  szept  kerékpáros  december  szeptember  sikerek  aug  február  supercross  folytatódott  posted  március  ezüst  január  került  hétvégén  alkalommal  győztese  mtb  megrendezett  csapat  borsod  ózdi  xco  megrendezésre  lassabban  brutál  összetett  május  mátra  bükk  november  eredményét  istván  április  július  closed  maraton  versenyek
Słowo kluczowe Treść Tytuł (Title) Opis meta (meta description) Nagłówki (Headings)