świetnie! Długość tytułu strony (Title) jest pomiędzy 10 a 70 znakami.
Proporcja : 17%

Do przyjęcia! Na stronie proporcja tekstu/kodu 15, i 25 jest pomiędzy %.
świetnie! Strona nie korzysta z rozwiązań flash.
świetnie! Strona nie korzysta z rozwiązań frame (ramka).
floorball  szeged  eredmények  szegedi  december  részletek  csordás  magyar  szegedszfe  keszthelyi  kupa  phoenix  bozsó  ibk  papdi  ii-es  origo  szpk  sikerült  feil  ellenfelünk  hasábhoz  január  ugrás  őze  elfelejtette  közte  gárdája  papp  játszottunk  vezetést  szfe  egyesület  kezdtük  pontszerzőink  vasárnap
Słowo kluczowe Treść Tytuł (Title) Opis meta (meta description) Nagłówki (Headings)
szegedi 10
papp 7
kupa 6
floorball 6
részletek 4
ugrás 4
Słowa kluczowe (2 słowa) Treść Tytuł (Title) Opis meta (meta description) Nagłówki (Headings)
  • <H1> Szegedi Floorball Egyesület
  • <H2> Szegedi FE - Phoenix FSE - 2016. 01. 24.
  • <H1> Szegedi FE - Phoenix Fireball SE 6 - 13 (2-3; 2-5; 2-5)
  • <H2> Egy majdnem elhalasztott ám mégis lejátszott meccsen a Tűzmadarakat fogadtuk. Két sorral tudtunk kiállni, ami kuriózumszámba megy. A pozíciókon variáltunk egy kicsit, ez a húzás be is jött, senkinek nem okozott gondot a váltás. Remekül kezdtük a meccset, 2 gólos vezetést mutatott az eredményjelző. Ellenfelünket ez nem zavarta meg, egyenlített, majd fordított, sőt növelte is előnyét. Mi erre válaszolgattunk is. Sajnos 2 kapott gólra rendre 1-1 lőtt volt a válasz. Szépen játszottunk, küzdöttünk, de minden apró hibát kihasználtak a fővárosiak. A vége 7 közte, de dícséret illeti a csapatot a küzdőszellemért, a tanulságokat pedig levonjuk és tanulunk belőlük.
  • <H3> Pontszerzőink: Bozsó (1+0); Csordás (2+0); Feil (0+1); Marosi (1+1); Keszthely (0+1); Papdi (1+1); Papp B. (1+0); Papp T. (0+1).
  • <H2> Szegedi FE - ORIGO SE - 2016. 10. 10.
  • <H1> Szegedi FE - ORIGO SE 5 - 13 (3-3; 1-9; 1-1)
  • <H2> Az új évet a Magyar Kupa versenysorozatában kezdtük meg. A tét a legjobb 8 közé jutás volt.Ellenfelünk a szintén OB II-es ORIGO gárdája volt. Bajnokságbéli összecsapásainkat eddig ők nyerték, egy barátságos kupán döntetlen után büntetőkkel mi nyertünk, tehát a kapaszkodó megvolt, hogy akár a miénk is lehet a meccs. Így is kezdtünk: 2-0-ra vezettünk. Ezután felváltva estek a gólok, 3-3-as döntetlennel mentünk a szünetre. Ami ezután történt, arra nem sok magyarázat van, az egész csapat leblokkolt, kaptunk 9 gólt a második 20 percben. Hiába szedtük össze magunkat az utolsó játékrészre, a hátrányt nem tudtuk ledolgozni.
  • <H3> Pontszerzőink: Bozsó (0+1) 2 perc; Csordás (0+1); Feil (1+0); Keszthelyi (1+0); Őze (0+2); Papdi (1+0); Papp Z. (2+0).
  • <H2> Boldog Karácsonyt!
  • <H1> Minden kedves látogatónknak meghitt ünnepet kívánunk!
  • <H2> Szegedi FE - IBK CH - 2015. 12. 13.
  • <H1> Szegedi FE - IBK Cartoon Heroes 6 - 1 (1-0; 1-1; 4-0)
  • <H2> Először játszottunk a Mesehősök OB II-es gárdája ellen tétmeccsen. Elképzelésünkhöz tartva magunkat, már a mérkőzés elején megkaparintottuk a vezetést, ám ezután sikerült alacsonyabb fokozatba kapcsolnunk. Pontatlan passzok, kapkodás, sikertelen támadások jellemezték játékunkat. Mindez tartott bő 2 harmadon keresztül, amit ellenfelünk ki is használt; kiegyenlítettek. Az utolsó játékrészben végre magunkra találtunk, és 4 találattal örvendeztettük meg a szép számban kilátogató publikumot, akiknek ezúton is köszönjük a szurkolást! Idénre ennyi volt, legközelebb januárban lépünk parkettre.
  • <H3> Pontszerzőink: Bozsó (1+0); Feil (0+1, 2perc); Keszthelyi (0+5); Őze (1+0); Papdi (1+0);Papp B. (1+0); Papp Z (2+0)
  • <H2> SZPK - Szegedi FE - 2015. 11. 29.
  • <H1> SZPK - Szegedi FE 11 - 5 (2-0; 4-1; 5-4)
  • <H2> A tavalyi bajnok és idei veretlen listavezető otthonába látogattunk a hétvégén. Az eddigi mérkőzéseinken mindig komáromi győzelem született, de izgalmas meccseken, sikerült elkerülnünk a "nagyobb zakókat." Ők sokan voltak, fiatalok, gyorsak és technikásak. Mi 3 cserével utaztunk, kicsit lassabbak és öregebbek vagyunk. Minden erőnket bevettünk, 6 lett közte.
  • <H3> Pontszerzőink: Csordás (3+1); Feil (0+1); Keszthelyi (0+2); Papp B. (1+0); Papp Z. (1+1).