Relação : 17%

Ok! A proporção texto / código está entre 15 e 25 por cento.
Excelente! O site não tem nenhum conteúdo flash.
Excelente! O site não usa soluções iFrame.
ugrás  játszottunk  hasábhoz  eredmények  kupa  kezdtük  őze  vasárnap  origo  szfe  ibk  gárdája  papdi  szeged  január  pontszerzőink  bozsó  szegedi  magyar  szegedszfe  feil  papp  floorball  elfelejtette  ii-es  phoenix  ellenfelünk  december  sikerült  csordás  keszthelyi  szpk  közte  egyesület  részletek  vezetést
palavra chave Conteudo Título Descripção (descripção da meta) Cabeceras (headings)
szegedi 10
papp 7
kupa 6
floorball 6
részletek 4
ugrás 4
Keywords (2 words) Conteudo Título Descripção (descripção da meta) Cabeceras (headings)
szeged kupa 3
floorball egyesület 2
H1H2H3H4H5H6
698000
Erro! O número de etiqueta H1 e más do que 1.
A partida estructura no código fonte
  • <H1> Szegedi Floorball Egyesület
  • <H2> Szegedi FE - Phoenix FSE - 2016. 01. 24.
  • <H1> Szegedi FE - Phoenix Fireball SE 6 - 13 (2-3; 2-5; 2-5)
  • <H2> Egy majdnem elhalasztott ám mégis lejátszott meccsen a Tűzmadarakat fogadtuk. Két sorral tudtunk kiállni, ami kuriózumszámba megy. A pozíciókon variáltunk egy kicsit, ez a húzás be is jött, senkinek nem okozott gondot a váltás. Remekül kezdtük a meccset, 2 gólos vezetést mutatott az eredményjelző. Ellenfelünket ez nem zavarta meg, egyenlített, majd fordított, sőt növelte is előnyét. Mi erre válaszolgattunk is. Sajnos 2 kapott gólra rendre 1-1 lőtt volt a válasz. Szépen játszottunk, küzdöttünk, de minden apró hibát kihasználtak a fővárosiak. A vége 7 közte, de dícséret illeti a csapatot a küzdőszellemért, a tanulságokat pedig levonjuk és tanulunk belőlük.
  • <H3> Pontszerzőink: Bozsó (1+0); Csordás (2+0); Feil (0+1); Marosi (1+1); Keszthely (0+1); Papdi (1+1); Papp B. (1+0); Papp T. (0+1).
  • <H2> Szegedi FE - ORIGO SE - 2016. 10. 10.
  • <H1> Szegedi FE - ORIGO SE 5 - 13 (3-3; 1-9; 1-1)
  • <H2> Az új évet a Magyar Kupa versenysorozatában kezdtük meg. A tét a legjobb 8 közé jutás volt.Ellenfelünk a szintén OB II-es ORIGO gárdája volt. Bajnokságbéli összecsapásainkat eddig ők nyerték, egy barátságos kupán döntetlen után büntetőkkel mi nyertünk, tehát a kapaszkodó megvolt, hogy akár a miénk is lehet a meccs. Így is kezdtünk: 2-0-ra vezettünk. Ezután felváltva estek a gólok, 3-3-as döntetlennel mentünk a szünetre. Ami ezután történt, arra nem sok magyarázat van, az egész csapat leblokkolt, kaptunk 9 gólt a második 20 percben. Hiába szedtük össze magunkat az utolsó játékrészre, a hátrányt nem tudtuk ledolgozni.
  • <H3> Pontszerzőink: Bozsó (0+1) 2 perc; Csordás (0+1); Feil (1+0); Keszthelyi (1+0); Őze (0+2); Papdi (1+0); Papp Z. (2+0).
  • <H2> Boldog Karácsonyt!
  • <H1> Minden kedves látogatónknak meghitt ünnepet kívánunk!
  • <H2> Szegedi FE - IBK CH - 2015. 12. 13.
  • <H1> Szegedi FE - IBK Cartoon Heroes 6 - 1 (1-0; 1-1; 4-0)
  • <H2> Először játszottunk a Mesehősök OB II-es gárdája ellen tétmeccsen. Elképzelésünkhöz tartva magunkat, már a mérkőzés elején megkaparintottuk a vezetést, ám ezután sikerült alacsonyabb fokozatba kapcsolnunk. Pontatlan passzok, kapkodás, sikertelen támadások jellemezték játékunkat. Mindez tartott bő 2 harmadon keresztül, amit ellenfelünk ki is használt; kiegyenlítettek. Az utolsó játékrészben végre magunkra találtunk, és 4 találattal örvendeztettük meg a szép számban kilátogató publikumot, akiknek ezúton is köszönjük a szurkolást! Idénre ennyi volt, legközelebb januárban lépünk parkettre.
  • <H3> Pontszerzőink: Bozsó (1+0); Feil (0+1, 2perc); Keszthelyi (0+5); Őze (1+0); Papdi (1+0);Papp B. (1+0); Papp Z (2+0)
  • <H2> SZPK - Szegedi FE - 2015. 11. 29.
  • <H1> SZPK - Szegedi FE 11 - 5 (2-0; 4-1; 5-4)
  • <H2> A tavalyi bajnok és idei veretlen listavezető otthonába látogattunk a hétvégén. Az eddigi mérkőzéseinken mindig komáromi győzelem született, de izgalmas meccseken, sikerült elkerülnünk a "nagyobb zakókat." Ők sokan voltak, fiatalok, gyorsak és technikásak. Mi 3 cserével utaztunk, kicsit lassabbak és öregebbek vagyunk. Minden erőnket bevettünk, 6 lett közte.
  • <H3> Pontszerzőink: Csordás (3+1); Feil (0+1); Keszthelyi (0+2); Papp B. (1+0); Papp Z. (1+1).