Arány : 17%

Elfogadható! A weboldalon a szöveg/kód arány 15, és 25 százalék között van.
Remek! A weboldal nem használ flash megoldást.
Remek! A weboldal nem használ frame (keret) megoldást.
ellenfelünk  bozsó  közte  ibk  szpk  keszthelyi  ii-es  pontszerzőink  szfe  magyar  kezdtük  vasárnap  phoenix  szegedi  őze  elfelejtette  részletek  eredmények  sikerült  ugrás  vezetést  egyesület  papp  origo  szegedszfe  január  csordás  kupa  december  gárdája  papdi  feil  játszottunk  hasábhoz  floorball  szeged
Kulcsszó Tartalom Cím (Title) Leírás (meta description) Fejlécek (Headingek)
szegedi 10
papp 7
kupa 6
floorball 6
részletek 4
ugrás 4
Kulcsszavak (2 szavas) Tartalom Cím (Title) Leírás (meta description) Fejlécek (Headingek)
  • <H1> Szegedi Floorball Egyesület
  • <H2> Szegedi FE - Phoenix FSE - 2016. 01. 24.
  • <H1> Szegedi FE - Phoenix Fireball SE 6 - 13 (2-3; 2-5; 2-5)
  • <H2> Egy majdnem elhalasztott ám mégis lejátszott meccsen a Tűzmadarakat fogadtuk. Két sorral tudtunk kiállni, ami kuriózumszámba megy. A pozíciókon variáltunk egy kicsit, ez a húzás be is jött, senkinek nem okozott gondot a váltás. Remekül kezdtük a meccset, 2 gólos vezetést mutatott az eredményjelző. Ellenfelünket ez nem zavarta meg, egyenlített, majd fordított, sőt növelte is előnyét. Mi erre válaszolgattunk is. Sajnos 2 kapott gólra rendre 1-1 lőtt volt a válasz. Szépen játszottunk, küzdöttünk, de minden apró hibát kihasználtak a fővárosiak. A vége 7 közte, de dícséret illeti a csapatot a küzdőszellemért, a tanulságokat pedig levonjuk és tanulunk belőlük.
  • <H3> Pontszerzőink: Bozsó (1+0); Csordás (2+0); Feil (0+1); Marosi (1+1); Keszthely (0+1); Papdi (1+1); Papp B. (1+0); Papp T. (0+1).
  • <H2> Szegedi FE - ORIGO SE - 2016. 10. 10.
  • <H1> Szegedi FE - ORIGO SE 5 - 13 (3-3; 1-9; 1-1)
  • <H2> Az új évet a Magyar Kupa versenysorozatában kezdtük meg. A tét a legjobb 8 közé jutás volt.Ellenfelünk a szintén OB II-es ORIGO gárdája volt. Bajnokságbéli összecsapásainkat eddig ők nyerték, egy barátságos kupán döntetlen után büntetőkkel mi nyertünk, tehát a kapaszkodó megvolt, hogy akár a miénk is lehet a meccs. Így is kezdtünk: 2-0-ra vezettünk. Ezután felváltva estek a gólok, 3-3-as döntetlennel mentünk a szünetre. Ami ezután történt, arra nem sok magyarázat van, az egész csapat leblokkolt, kaptunk 9 gólt a második 20 percben. Hiába szedtük össze magunkat az utolsó játékrészre, a hátrányt nem tudtuk ledolgozni.
  • <H3> Pontszerzőink: Bozsó (0+1) 2 perc; Csordás (0+1); Feil (1+0); Keszthelyi (1+0); Őze (0+2); Papdi (1+0); Papp Z. (2+0).
  • <H2> Boldog Karácsonyt!
  • <H1> Minden kedves látogatónknak meghitt ünnepet kívánunk!
  • <H2> Szegedi FE - IBK CH - 2015. 12. 13.
  • <H1> Szegedi FE - IBK Cartoon Heroes 6 - 1 (1-0; 1-1; 4-0)
  • <H2> Először játszottunk a Mesehősök OB II-es gárdája ellen tétmeccsen. Elképzelésünkhöz tartva magunkat, már a mérkőzés elején megkaparintottuk a vezetést, ám ezután sikerült alacsonyabb fokozatba kapcsolnunk. Pontatlan passzok, kapkodás, sikertelen támadások jellemezték játékunkat. Mindez tartott bő 2 harmadon keresztül, amit ellenfelünk ki is használt; kiegyenlítettek. Az utolsó játékrészben végre magunkra találtunk, és 4 találattal örvendeztettük meg a szép számban kilátogató publikumot, akiknek ezúton is köszönjük a szurkolást! Idénre ennyi volt, legközelebb januárban lépünk parkettre.
  • <H3> Pontszerzőink: Bozsó (1+0); Feil (0+1, 2perc); Keszthelyi (0+5); Őze (1+0); Papdi (1+0);Papp B. (1+0); Papp Z (2+0)
  • <H2> SZPK - Szegedi FE - 2015. 11. 29.
  • <H1> SZPK - Szegedi FE 11 - 5 (2-0; 4-1; 5-4)
  • <H2> A tavalyi bajnok és idei veretlen listavezető otthonába látogattunk a hétvégén. Az eddigi mérkőzéseinken mindig komáromi győzelem született, de izgalmas meccseken, sikerült elkerülnünk a "nagyobb zakókat." Ők sokan voltak, fiatalok, gyorsak és technikásak. Mi 3 cserével utaztunk, kicsit lassabbak és öregebbek vagyunk. Minden erőnket bevettünk, 6 lett közte.
  • <H3> Pontszerzőink: Csordás (3+1); Feil (0+1); Keszthelyi (0+2); Papp B. (1+0); Papp Z. (1+1).